کتابچه معرفی لندینگ‌پیج مناسب برای‌ هر‌ کمپین
دانلود

چگونه در سایت های خارجی تبلیغات کنیم؟

چگونه در سایت های خارجی تبلیغات کنیم؟

تبلیغ در سایت های خارجی با اهداف مختلفی انجام می شود. برخی از مهمترین این اهداف افزایش ترافیک سایت، افزایش فروش، معرفی برند و … است. بسته به این که هدف اصلی شما از سرمایه گذاری در این زمینه چیست، روش های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد. شبکه اجتماعی لینکدین، اینستاگرام، یوتیوب و … برای برخی از کسب و کارها مناسب هستند. در حالی که تبلیغ در گوگل تقریبا برای تمامی انواع کسب و کارها البته اگر به درستی انجام شود، تاثیر مثبت به همراه دارد. یکی از روش های کسب در آمد از طریق سایت، استفاده از ابزار گوگل ادسنس است. با استفاده از این ابزار یا جایگزین هایش مانند سایت Blogads و سایت BuySellAds می توانید تبلیغات سایت های دیگر را در سایت خود قرار دهید و کسب درآمد ارزی داشته باشید. در ادامه نحوه تبلیغ در سایت های خارجی را بررسی خواهبم کرد

اما اگر شما سایت نوپایی هستید که می خواهید به سرعت به کسب درآمد از آن برسید، بهتر است که علاوه بر متمایز بودن کیفیت خدمات و محصولاتتان نسبت به سایر رقبا، روش منحصر به فردی نیز برای تبلیغاتتان داشته باشید. بسیاری از افراد تصور می کنند که برای تبلیغات آنلاین تنها باید از گوگل ادوردز استفاده کنند. هرچند که این روش بسته به بودجه ای که در نظر دارید، حتما تاثیر گذار است، در ادامه نحوه تبلیغ در سایت های خارجی را بررسی خواهبم کرد.

چه کسانی می توانند از تبلیغات در سایت های خارجی استفاده نمایند؟

به طور کلی استفاده از این روش برای تمامی وب سایت ها امکان پذیر است اما نمی توان گفت برای تمامی آنها اثربخش است. به طور کلی استفاده از این روش تبلیغات برای سایت های فروشگاهی تاثیر بیشتری دارد چرا که تبلیغ در سایت های خارجی معمولا باید جنبه بین المللی داشته باشد. پس احتمالا سایت های فروشگاهی که می توانند خدماتشان در سطح جهان قابل ارائه است، نتیجه بهتری از این روش می توانند بگیرند.

البته برای داشتن یک سایت فروشگاهی که به صورت بین المللی کار می کند، نیاز به طی کردن مراحل سختی نیست. داشتن یک درگاه پرداخت ارزی از مهمترین مواردی است که برای داشتن این سایت باید مد نظر داشته باشید. به عنوان مثال با استفاده از سیستم پرداخت آنلاین پی پال که دارای انواع حساب از جمله بیزینسی است، می توانید قادر به دریافت هزینه از مشتریان خود در سطح جهان باشید.

 

تبلیغ در کدام سایت های خارجی بهتر است؟

به طور کلی نمی توان جواب دقیقی به این سوال داد. چرا که ارتباط مستقیمی به نوع کسب و کار و مشتریان هدف شما دارد. به همین دلیل بهتر است که ابتدا شناخت درستی نسبت به مشتریانتان داشته باشید و بدانید که به کدام یک از وب سایت های خارجی سر می زنند. برای دستیابی به چنین اطلاعاتی بهتر است که از شرکت های تبلیغاتی مانند افراک که به عنوان دستیار رسمی گوگل شناخته می شود، استفاده نمایید. جهت دریافت مشاوره می توانید از طریق لینک زیر با ما در ارتبا باشید :

تبلیغ در سایت های خارجی

تبلیغ در سایت های خارجی

اما می توان گفت، سایت هایی مانند آمازون Amazon و ایبی Ebay که بسیاری از ایرانیان برای خرید به آنها سر می زنند، می توانند گزینه های خوبی برای تبلیغ در سایت های خارجی باشند.

همراهان عزیز به شما توصیه می کنیم برای تبلیغ در سایت های خارجی به اندازه کافی تحقیق کرده و بهترین گزینه را انتخاب نمایید تا از سرمایه ای که برای انجام این کار در نظر گرفته اید، بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

نحوه تبلیغ در سایت های خارجی
چگونه در سایت های خارجی تبلیغات کنیم؟
تبلیغ در سایت های خارجی با اهداف مختلفی انجام می شود. برخی از مهمترین این اهداف افزایش ترافیک...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید