برای مشاهده گزارش افراک ۱۴۰۱ کلیک کنید.
مشاهده

رادیو افراک: آشنایی با تبلیغات در لینکدین ؛ تبلیغات حرفه‌ای برای مخاطبان حرفه‌ای

رادیو افراک: آشنایی با تبلیغات در لینکدین ؛ تبلیغات حرفه‌ای برای مخاطبان حرفه‌ای

ارزش هر روش تبلیغاتی به مخاطبان آن است. مخاطبان شبکه‌های اجتماعی یا هر رسانه دیگری، ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند که برای تبلیغات باید حتما آن را در نظر بگیرید. به همین دلیل می‌توان ادعا کرد که تبلیغات در لینکدین ، از حرفه‌ای ترین روش‌های تبلیغات آنلاین و بازاریابی اینترنتی است؛ چرا که مخاطبان آن حرفه‌ای‌تر از سایر رسانه‌ها هستند. در این پادکست از رادیو افراک به شما می‌گوییم چرا تبلیغ در لینکدین ، از بهترین روش‌های بازاریابی کسب‌وکارها، خصوصا کسب‌وکارهای B2B است. پس بدون معطلی می‌رویم به سراغ اصل مطلب یعنی آشنایی با تبلیغ در لینکدین :

همچنین بشنوید: رادیو افراک : پنج گام طلایی برای توسعه و رشد کسب و کارهای اینترنتی

آشنایی با تبلیغات در لینکدین : در میان حرفه‌ای ها دیده شوید

برای آشنایی بیشتر با تبلیغات در لینکدین، ابتدا به معرفی این تبلیغات در ویدئوی زیر می‌پردازیم:

لینکدین بزرگ‌ترین شبکه‌ اجتماعی شاغلان حرفه‌ای در دنیا است. از بزرگ‌‌ترین مزیت‌های تبلیغات در لینکدین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • از هر ۵ نفر در لینکدین، ۴ نفر در تصمیمات تجاری کسب‌وکارها نقش دارند.
  • قدرت خرید کاربران لینکدین، ۲ برابر میانگین قدرت خرید دیگر کاربران دنیای وب است.
  • از نظر بازاریابان، لینکدین بهترین پلتفرم برای فعالیت کسب‌وکارهای B2B است.

مزایای تبلیغات در لینکدین

۱. افزایش بازدید تخصصی محتوا

با تبلیغ در لینکدین می‌توانید محتوای کسب‌وکار خود را در میان مخاطبان حرفه‌ای هدف‌گیری شده به نمایش بگذارید. آنها می‌توانند محتوای شما را در دسکتاپ، تبلت و موبایل ببینند. باید در نظر داشت news feed لینکدین، پربازدیدترین صفحه محتوایی برای شاغلان کسب‌وکارها است.

۲. در تعاملی‌ترین حالت ممکن، به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید

با استفاده از پیام‌های شخصی‌سازی شده، که یکی از روش‌های تبلیغ در لینکدین است، بیشترین تعامل را می‌توانید در میان مخاطبان خود ایجاد کنید و این موضوع منجر به افزایش شگفت‌انگیز ترافیک و نرخ تبدیل وب‌سایت شما می‌شود.

۳. مخاطبان حرفه‌ای خود را مشخص کنید

با استفاده از سیستم هدف‌گیری دقیق لینکدین می‌توانید صاحبان کسب‌وکارها، بازاریابان و هر جامعه متخصص دیگری را هدف گرفته و بیشترین نتیجه را از تبلیغات خود بگیرید.

حرفه‌ای تر شناخته شوید!

برای تبلیغات کسب و کار خود در لینکدین می توانید از طریق لینک زیر از مشاوره رایگان افراک بهره مند شوید و درخواست خود را ثبت کنید:

مشاوره و سفارش تبلیغات در لینکدین

چرا تبلیغات در لینکدین، بیشتر از سایر شبکه‌های اجتماعی جواب می‌دهد؟

همان‌طور که می‌دانید کاربران لینکدین نسبت به کاربران دیگر شبکه‌های اجتماعی، ویژگی‌های متفاوتی دارند. در واقع اکثر این کاربران، از شاغلان حرفه‌ای کسب‌وکارها هستند. این موضوع باعث می‌شود تبلیغات حرفه‌ای در این شبکه اجتماعی بهتر از سایر شبکه‌ها کارایی داشته باشد و به نتیجه برسد.

این موضوع خصوصا برای خدمات B2B صادق است. اگر خدمات کسب‌وکار شما در این دسته قرار دارد، شک نکنید تبلیغ در لینکدین بهترین نتیجه برای بازاریابی کسب‌وکارتان را به همراه دارد. چرا که هدف شما جذب سایر کسب‌وکارها است و جدای از این که اکثر کاربران لینکدین، از شاغلان یا صاحبان کسب‌وکارها هستند، آمارها نشان می‌دهد از هر ۵ نفر از کاربران لینکدین، ۴ نفر در تصمیمات تجاری نقش دارند! پس چه هدفی بهتر از این که تصمیم‌گیران تجاری شرکت‌ها، با خدمات کسب‌وکار شما آشنا شوند؟

کلام آخر

تبلیغ در لینکدین ، سطحی بسیار حرفه‌ای تر از سایر بسترهای تبلیغاتی دارد. اگر این شبکه اجتماعی، از رسانه‌های اصلی کسب‌وکار شماست، شک نکنید تبلیغات در آن برای شما جواب می‌دهد. پس از آشنایی با تبلیغ در لینکدین در این مقاله، اگر در این زمینه نیاز به مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر دارید، یک مشاوره رایگان را مهمان افراک باشید!

امتیازی ثبت نشده است

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید