برای مشاهده گزارش افراک ۱۴۰۱ کلیک کنید.
مشاهده

تبلیغ در لینکدین چیست و چه کمکی به کسب و کارمان می کند

تبلیغ در لینکدین چیست و چه کمکی به کسب و کارمان می کند

در دهه های اخیر استفاده از شبکه ی اجتماعی و تبلیغات آنلاین برای رسیدن به اهداف تجاری بسیار اهمیت پیدا کرده است. به همین ترتیب پلتفرم هایی مانند فیسبوک، توییتر، اینستاگرام و حتی لینکدین قابلیت های پروموت کردن یا تبلیغ کردن در ازای دریافت هزینه را در اختیار کاربران گذاشتند. اینکه شما در کدام یک از این شبکه های اجتماعی فعالیت می کنید مهم نیست زیرا همه ی آن ها به نوعی در رساندن پیام شما کمک کننده خواهند بود اما اگر بودجه ی تبلیغاتی شما محدودیت دارد بهتر است قبل از شروع تحقیق کنید که کدام یک از این شبکه ها بیشتر به کسب و کار شما کمک خواهد کرد. شاید از خود بپرسید تبلیغ در لینکدین چیست و چه کمکی به کارمان می کند؟ در این مقاله در مورد تبلیغات در لینکدین صحبت خواهیم کرد.

تبلیغ در لینکدین چیست؟

قبل از اینکه بدانید تبلیغ در لینکدین چیست باید بدانید که لینکدین چه نوع شبکه اجتماعی ای است. اگر تا به حال در لینکدین فعالیت نکرده اید مستقیما به سراغ تبلیغ در آن نروید زیرا محبوبیت در لینکدین کمی با شبکه های اجتماعی دیگر متفاوت است  چرا که فضای آن جدی تر و رسمی تر است. تبلیغات لینکدین مانند تبلیغ در فیسبوک، تبلیغ در توییتر و تبلیغ در اینستاگرام یه سری تبلیغ های پولی هستند که در این بستر ارائه می شوند. پیشنهاد می شود پیش از شروع تبلیغ در لینکدین کسب و کار خود را بهتر بشناسید و در مورد انواع تبلیغ در لینکدین بیشتر بخوانید. تاکید ما برای شناخت صحیح این پلتفرم تنها به این دلیل است که بازدهی بیشتری از آن بگیرید.

در حال حاضر شما می توانید به راحتی از قابلیت های لینکدین برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید. اما اگر می خواهید در تبلیغات لینکدین نیز موفق باشد بهتر است این این اهداف را بیشتری چکش کاری کنید. این به عهده ی هر شرکتی است که تصمیم بگیرد از تبلیغات لینکدین استفاده کند یا خیر. اثر بخشی این نوع تبلیغات سخت تر از دیگر شبکه های اجتماعی است اما اگر استراتژی ها صحیح باشد، به نتایج فوق العاده ای دست خواهید یافت.

تبلیغ در لینکدین چیست ؟

مقالات مرتبط:

نحوه ساخت لینکدین

انواع تبلیغ در لینکدین

چگونه اکانت لینکدین شرکتی بسازیم؟

هزینه های تبلیغ در لینکدین

برخی از کمپانی ها بدون اینکه بدانند این پلتفرم چگونه کار می کند تبلیغات را فعال می کنند. پس از مدتی کار با لینکدین دست از کار می کشند و به این نتیجه می رسند که تبلیغ در این شبکه ی اجتماعی گران است  و برایشان به صرفه نیست. البته برای ما در ایران پرداخت دلاری همیشه هزینه ی قابل توجهی تبدیل می شود اما تنها راه کاهش این نوع تبلیغات بهینه سازی است. در ادامه جزئیات حداقل بودجه ی مد نظر را بررسی خواهیم کرد و خواهیم گفت که کلید موفقیت در این تبلیغات بهینه سازی است.

  • بودجه ی روزانه (Daily budget): ۱۰ دلار برای هر کمپین
  • بودجه ی کلی (Total budget): ۱۰ دلار برای هر کمپین
  • بودجه ی حداقلی ۲ دلار برای هر کلیک

این اعداد در تبلیغات لینکدین چه معنایی دارد؟ این بدان معناست که شما نمی توانید بیشتر از روزی ده دلار هزینه کنید اما کمتر از روزی ده دلار هم نمی توانید برای یک کمپین در نظر بگیرید. در عین حال مشخص می کند که هر کلیک به ازای ۱۰۰۰ بازدید معادل ۲ دلار هزینه بر خواهد بود.

اگر هزینه های لینکدین را با دیگر شبکه های اجتماعی مقایسه کنید گران به نظر می رسد. اما نکته ی مهم این نیست که شما به ازای هر کلیک و یا هر هزار بازدید فلان مبلغ را پرداخت می کنید. مهم این است که اگر کمپین شما موفق باشد بازدهی مورد نظر را خواهید داشت. اما چگونه یک کمیپین موفق داشته باشیم؟ بهینه سازی بودجه بندی و تمرکز بر روی بودجه ها بهترین نتایج را به همراه خواهد داشت.

از جمله خدمات مجموعه‌ی افراک، انجام امور مرتبط با تبلیغات در لینکدین است. چنانچه مایل به سفارش تبلیغ در لینکدین برای مجموعه‌ی خود هستید میتوانید از طریق دکمه‌ی زیر سفارش خود را ثبت کنید.

نتیجه گیری

اگر به این نتیجه رسیدید که مخاطبان کسب و کارتان در لینکدین بیشتر فعالیت می کنند بد نیست تبلیغ در لنکدین را شروع کنید. اگر پیش از این با این پلتفرم کار نکرده اید بهتر است برای شروع کمپین ها و پرداخت هایتان از خدمات شرکت افراک استفاده کنید. استفاده از کمک و مشاوره افراد متخصص در این زمینه باعث می شود که بودجه ی تبلیغاتی شما بهینه سازی شود و در هزینه هایتان صرفه جویی کنید. برای استفاده از مشاوره رایگان تماس بگیرید.

امتیازی ثبت نشده است

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید