کمپین اپلیکیشن گوگل ادز؛ بهترین راه حل تبلیغات اپلیکیشن در گوگل

کمپین اپلیکیشن گوگل ادز؛ بهترین راه حل تبلیغات اپلیکیشن در گوگل

به عنوان یک تبلیغ‌کننده اپلیکیشن، هدف شما این است که کاربران بیشتری اپلیکیشن شما را نصب کنند. چطور می‌خواهید با این کاربران ارتباط بگیرید؟ راه حل، کمپین اپلیکیشن گوگل ادز است که به شما اجازه می‌دهد تبلیغات اپلیکیشن خود را کارآمدتر اجرا کنید و نتیجه بهتری از آن بگیرید. در این مطلب با این نوع کمپین تبلیغات گوگل ادز بیشتر آشنا می‌شویم. با افراک همراه باشید.

آنچه درباره تبلیغات اپلیکیشن در گوگل و کمپین اپلیکیشن گوگل ادز باید بدانید

کمپین‌ اپلیکیشن گوگل ادز ، پروموت کردن اپلیکیشن‌های شما در گوگل را آسان می‌کند. با استفاده از چند خط متن، بودجه مناسب و ساختار صحیح ادگروپ شما می‌توانید تبلیغات اپلیکیشن خود را بسیار بهبود دهید. در ویدئوی زیر نکاتی را بررسی می‌کنیم که رعایت آنها در کمپین‌های اپلیکیشن باعث می‌شود به اهداف معین خود برسید، با کاربران در تعامل باشید و از تبلیغ اپلیکیشن در گوگل بهترین نتیجه را بگیرید.

کمپین اپلیکیشن گوگل ادز چطور کار می‌کند؟

بر خلاف انواع دیگر کمپین‌ها، در کمپین اپلیکیشن نیاز نیست تبلیغات هدف‌دار متعدد طراحی کنید. در عوض، گوگل از متن و منابعی که برای تبلیغ خود فراهم می‌کنید استفاده می‌کند و ترکیبات متفاوت را امتحان می‌کند تا بهترین قالب و شبکه را برای تبلیغات شما انتخاب کند.

بیشتر بدانید: تبلیغات یوتیوب

برای آغاز این فرایند، شما باید یک متن، بودجه مناسب، زبان و مکان‌های موردنظرتان را در اختیار گوگل قرار دهید. همچنین با تاکید پیشنهاد می‌شود که دو تصویر افقی و عمودی و دو ویدئوی افقی و عمودی نیز به گوگل بدهید. سپس ترکیبات مختلف تبلیغات اپلیکیشن شما در گوگل توسط سیستم‌های هوشمند گوگل ادز تست می‌شود و ترکیبی که بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد اجرا می‌شود. بنابراین همه چیز را به گوگل بسپارید تا از کمپین اپلیکیشن گوگل ادز نتایج خوبی بگیرید!

کلام آخر

کمپین اپلیکیشن گوگل ادز، بهترین مکان برای تبلیغ اپلیکیشن در گوگل است. اگر قصد دارید اپلیکیشن شما به کاربران زیادی معرفی شود با تاکید پیشنهاد می‌کنیم این کمپین را امتحان کنید. متخصصان افراک می‌توانند برای شما بهترین کمپین اپلیکیشن را تنظیم کنند؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم یک مشاوره رایگان در این زمینه را مهمان ما باشید!

امتیازی ثبت نشده است

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید