اد اکستنش Ad Extensions ادوردز چیست؟

اد اکستنش Ad Extensions ادوردز چیست؟

برای کسب درآمد از گوگل روش های مختلفی وجود دارد. برخی از افراد تصور می کنند تنها روش تبلیغ در گوگل، استفده از خدمات گوگل ادوردز است در حالی که ابزارهای دیگری مانند گوگل ادسنس یا جایگزین های آن مانند سایت و سایت می توانند با استفاده از تبلیغات بنری برای شما درآمدزایی داشته باشند. هامنطور که داشتن یک صفحه فرود جذاب برای جلب نظر کاربر از اهمیت زیادی برخوردار است، استفاده از سایر ویژگی های گوگل ادوردز نیز می توانند تاثیر زیادی داشته باشند. یکی از کمترین ابزارهایی که در ایجاد تبلیغات آنلاین گوگل و گوگل ادوردز از آن استفاده شده است، اد اکستنش Ad Extensions ادوردز است. در این مقاله گروه افراک به معرفی این مفهوم می پردازد تا روشی جدید برای افزایش بهره وری از تبلیغ آنلاین را در اختیار شما قرار دهد.

اد اکستنش Ad Extensions ادوردز یعنی چی؟

اد اکستنش Ad Extensions یا افزونه های تبلیغ ادوردز به اطلاعات اضافی گفته می شود که شما به تبلیغ کلیکی گوگل خود اضافه می کنید، تا از این طرق توجه بیشتری را به تبلیغ خود جلب نمایید.

معرفی انواع اد اکستنش Ad Extensions ادوردز

افزونه موقعیت جغرافیایی ادوردز

تبلیغ کننده در گوگل می تواند برخی از اطلاعات را در زمینه اطلاعات جغرافیایی به کاربران خود نشان دهد. این که این اطلاعات تا چه اندازه می توانند جزئی باشند، بستگی به خود فرد دارد. برای اضافه کردن این اطلاعات شما می توانید از حساب Google Places استفاده کنید و یا این کار را از طریق تنظیمات دستی انجام دهید.

اد اکستنش Ad Extensions ادوردز چیست؟

افزونه محصول ادوردز

استفاده از این اد اکستنش Ad Extensions ادوردز برای تمامی تبیلغ کنندگان امکان پذیر نیست. تنها افرادی که داری حساب گوگل Merchant Center هستند می توانند با گرفتن فضای اضافی در گوگل، شانس خود را برای جلب توجه بیشتر، افزایش دهند. اطلاعاتی نظیر قیمت، مدل کالا را می توانید با استفاده از این افزونه به تبلیغ خود اضافه کنید.

افزونه لینک های تبلیغاتی سایت ادوردز

برخلاف لینک های معمولی گوگل، با استفاده از این افزونه اد اکستنش Ad Extensions ادوردز می توایند تبلیغ خود را به یک محتوا ی بهتر، یا لندنیگ پیج بهتری لینک نمایید تا تاثیر گذاری بیشتری روی کاربران داشته باشید.

افزونه تماس ادوردز

بسیاری از صاحبان کمپانی زمانی متوجه میزان اثربخشی تبلیغات خود می شوند، که میزان تماس های دریافتی آنها افزایش می یابد. به عنوان مثال سایت هایی که در زمینه مشاوره تلفنی فعالیت دارند. مانند سایت الو مشاور. اگر این سایت تصمیم به قرار دادن تبلیغ در گوگل داشته باشد، قطعا یکی از اهداف اصلی آن این است که بتواند میزان تماس های دریافتی را افزایش دهد. بنابراین با استفاده از این افزونه ادوردز می تواند اطلاعات تماس خود را به صورت مستقیم از طریق فضایی که به آن اختصاص داده شده است، در دید کاربران قرار داده تا احتما تماس گرفتن آنها را بالا ببرد.

اد اکستنش Ad Extensions ادوردز چیست؟

افزونه ارتباطی ادوردز

اگر شما می خواهید ارتباط بهتری با کاربران خود برقرار کنید، مسلما به اطلاعات بیشتری از آنها نیاز دارید. با استفاده از این افزونه شما می توانید اطلاعات بارگذاری شده در هر صفحه جستجوی گوگل را، زمانی که کاربر چیزی را سرچ می کند، جمع آوری کنید، بدون آنکه کاربر حتی روی صفحه ورود شما کلیک کنید.

با استفاده از اد اکستنش Ad Extensions ادوردز شما می توانید جلوه بهتری به تبلیغ خود ببخشید و آن را از سایر تبلیغات موجود در گوگل، خصوصا رقبای خود متمایز کنید. در مقالات بعدی در مورد هر یک از این افزونه ها اطلاعات بیشتری در اخیتار شما قرار می دهیم.

امتیازی ثبت نشده است

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید