MOZ چیست و چگونه می‌تواند به سئوی وب‌سایت شما کمک کند؟

MOZ چیست و چگونه می‌تواند به سئوی وب‌سایت شما کمک کند؟

بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو یا SEO یک استراتژی بازاریابی دیجیتال است که به کسب‌وکار شما کمک می‌کند ترافیک باکیفیت به وب‌سایت خود هدایت کنید. این موضوع نیاز به صرف زمان و هزینه دارد، بنابراین از شرکت‌های متخصص در این زمینه کمک می‌گیرند. یکی از این شرکت‌های متخصص که ابزارهای آن می‌تواند به سئوی وب‌سایت شما کمک کند، moz است. در این مطلب به این پرسش پاسخ می‌دهیم که Moz چیست و چگونه می‌تواند به سئوی وب‌سایت شما کمک کند. با افراک همراه باشید.

Moz چیست؟

راند فیشکین و گیلیان موسیگ در سال ۲۰۰۴ ، کمپانی Moz را به عنوان یک شرکت متمرکز بر سئو تاسیس کردند. هدف از تاسیس این شرکت، کمک به کسب‌وکارها برای ادغام سئو در استراتژی بازاریابی دیجیتال آنها بود. Moz کار خود را به عنوان یک بلاگ با نام SEOmoz آغاز کرد. با این هدف که متخصصان حوزه سئو نتایج پژوهش‌ها و ایده‌های خود را در آن به اشتراک بگذارند.

پس از محبوبیت SEOmoz، آنها کاربری کمپانی خود را به یک شرکت مشاوره تغییر دادند. شرکتی ابزارها و خدمات سئو در اختیار دیگر شرکت‌ها قرار می‌دهد تا بتوانند کسب‌وکار خود را توسعه دهند. امروزه خدمات شرکت moz به یکی از محبوب‌ترین و حرفه‌ای‌ترین خدمات و ابزارهای حوزه سئو تبدیل شده است.

moz چیست و چگونه به سئو کمک می‌کند؟

Moz چگونه می‌تواند به سئو کمک کند؟

پس از پاسخ به پرسش moz چیست ، اکنون به معرفی خدمات این شرکت در حوزه سئو می‌پردازیم. محبوب‌ترین خدمات moz در این زمینه عبارت‌اند از:

  • Audience analysis : در واقع این ابزار به شما کمک می‌کند مخاطبان وب‌سایت خود را بیشتر بشناسید. به عنوان مثال بفهمید از کجا به وب‌سایت شما هدایت شده‌اند یا چه مسیری را در آن طی می‌کنند.
  • Site rankings : هدف از سئو در واقع بهبود رنک شما در صفحه نتایج موتورهای جست‌وجو است. این ابزار از moz به شما کمک می‌کند عملکرد رنک گرفتن خود در کلمات کلیدی مشخص را دنبال کنید. در این قسمت شما همچنین می‌توانید عملکرد سایت خود را با رقبای خود مقایسه کنید.
  • Crawling/Auditing : وقتی شما از اکانت moz خود استفاده می‌کنید، این شرکت به شما پیشنهاد می‌دهد به ربات خزنده آنها اجازه دهید سایت شما را پیمایش و بررسی کند. در این صورت می‌توانید مشکلات سایت خود را متوجه شوید و آنها را برطرف کنید.

هزینه اکانت Moz

در واقع هزینه اکانت Moz pro ، کمی گران است. هزینه این اکانت از ۹۹ دلار در ماه تا ۹۹۹ دلار در ماه است. اما در هر صورت مطمئن هستید که در ازای پرداخت این هزینه، از حرفه‌ای‌ترین ابزارهای سئو بهره‌مند می‌شوید. در جدول زیر هزینه اکانت Moz Pro را می‌بینید:

نام طرح هزینه ماهیانه هزینه سالیانه
Standard

$99/ماه

$79/ماه

Medium

$179/ماه

$143/ماه

Large

$249/ماه

$199/ماه

Premium

$999/ماه

$799/ماه

خرید اکانت Moz Pro

سفارش

اگر نیاز به اکانت moz pro دارید می‌توانید از خدمات ما در این زمینه بهره‌مند شوید، برای مشاوره رایگان یا سفارش اکانت Moz pro ، با افراک در تماس باشید.

MOZ چیست و چگونه می‌تواند به سئوی وب‌سایت شما کمک کند؟
بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو یا SEO یک استراتژی بازاریابی دیجیتال است که به کسب‌وکار شما کمک می‌کند ترافیک باکیفیت...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید