چگونه از سایت درآمد داشته باشیم؟

چگونه از سایت درآمد داشته باشیم؟

امروزه با توجه به گستردگی اینترنت و رشد انواع کسب و کارها در فضای مجازی، بعید نیست که در هر خانواده ای، فردی دارای سایت باشد. اما سوال اصلی که ایجاد می شود این است که چگونه می توان کسب درآمد از سایت  داشت. آژانس تبلیغات آنلاین افراک روش های کسب درآمد از سایت را به شما آموزش می دهد. اگر با این روش ها آشنایی دارید به شما پیشنهاد می کنیم تا با سایت های گوگل ادسنس،  Blogads و BuySellAds آشنا شده و با قرار دادن تبلیغات بنری در سایت، درآمدتان را چند برابر کنید.

در گذشته بسیاری از افراد تصور می کردند که برای داشتن درآمد تنها باید مغازه و یا شرکتی داشت و سپس با یک برنامه ریزی منسجم شروع به کار کرد. جند سال بعد، شرایط کمی تغییر کرد و افراد متوجه شدند که برای افزایش درآمد خود و یا به طور کلی شروع کسب و کار خود، به یک محیط فیزیکی نیاز ندارند و انجام این کار از طریق اینترنت نیز امکان پذیر است.

مطلب مرتبط:
معرفی 5 مورد از جایگزین های گوگل ادسنس برای وبلاگ نویسان

یکی از اولین اقداماتی که برای حضور در فضای مجازی باید انجام دهید، داشتن یک سایت است. طراحی سایت کار چندان پیچیده ای نیست. اما مسئله که اهمیت دارد این است که چه محتوایی در آن قرار می دهید. شما می توانید با قرار دادن انواع مختلف محتوا در سایت، رتبه سایت خود را در بین انواع موتورهای جستحو مانند گوگل بهبود دهید. با انجام این کار می توانید بازدید سایت خود را افزایش دهید. زمانی که بازدید سایت شما افزایش پیدا کنید، شما می توانید روش های دیگر کسب درآمد از سایت را تجربه کنید.

چگونه کسب درآمد از سایت داشته باشم؟

روش های کسب درآمد از سایت

بسیاری از کسب و کارهای مختلف برای افزایش درآمد خود یا معرفی آنچه که قادر به انجام آن هستند، از روش های آنلاین استفاده می کنند، روش های تاثیر گذار زیادی وجود دارد که ما در ادامه چند مورد از راه های کسب درآمد از سایت را بررسی خواهیم کرد.

  • فروش کالا در سایت

همان طور که حتما می دانید، شما می توانید با فروش کالا در اینرنت از طریق سایت، کسب درآمد داشته باشید. اما این مبتدی ترین روشی است که شما می توانید با استفاده از آن افزایش درآمد اینترنتی داشته باشید.

از طرف دیگر این روش به این معنا است که اگر شما چیزی برای فروش ندارید، پس نمی توانید درآمدی داشته باشید. خوشبختانه می توان با قطعیت این طرز فکر را رد کرد چرا که شما با یک بلاگ ساده هم می توانید کسب درآمد از سایت داشته باشید.

  • تبلیغات در سایت

بالا بودن آمار بازدید سایت شما به این معنا است که روزانه افراد زیادی از طریق روش های مختلف وارد سایت شما می شوند. پس چرا از این فرصت برای کسب درآمد از سایت استفاده نکنید؟ ممکن است که شما چیزی را به این کاربر نفروشید و یا در بدترین حالت از خدمات شما استفاده نکند، اما همچنان هم این احتمال وجود دارد که روی تبلیغاتی که شما در سایت قرار داده اید، کلیک کند.

پس شما از رتبه و البته بازدید بالای سایت خود می توانید برای قرار دادن تبلیغات دیگر سایت ها در سایت خود استفاده کنید.

برای کسب درآمد از سایت با قرار دادن تبلیغ چه باید کرد؟

  • اولین کاری که شما برای کسب درآمد از سایت با قرار دادن تبلیغ به آن نیاز دارید، صفحه ای است که با استفاده از آن بتوانید کاربران را از این خدمتی که انجام می دهید، آگاه سازید. پس برگه ای در سایت خود ایجاد کنید و با لینک کردن آن به منوی سایت خود، کاربران را شرایط تبلیغ در سایت خود آگاه سازید.
  • بعد از آن باید فضایی از سایت خود را به تبلیغ اختصاص دهید. تشخیص اینکه کدام یک از قسمت های سایت می تواند نتیجه بهتری داشته باشد به نظر شما بستگی دارد. اما می توانید برای اینکه تعرفه های مختلفی برای کسب درآمد از سایت با قرار دادن تبلیغ تعیین کنید، قسمت های مختلفی برای قرار دادن بنر تبلیغ در نظر بگیرید.
  • بعد از آن می توانید با داشتن یک حساب کاربری در Google Adsense و قرار دادن کد انحصاری که به شما تعلق دارد، در محل قرار دادن بنر، آمادگی خود را برای قرار دادن تبلیغ در سایت اعلام کنید. با استفاده از گوگل ادسنس می توانید تبلیغ مورد نظر را به یکی از روشهای زیر در سایت قرار دهید :
  • تبلیغات متنی
  • تبلیغات لینکی
  • تبلیغات تصویری

خبر خوب هنگام استفاده از این ابزار این است که شما می توانید هر تبلیغی را با فرمت استانداردی که گوگل ادسنس تعیین می کند را در سایت قرار دهید.

چگونه کسب درآمد از سایت داشته باشم؟

روش پرداخت گوگل ادسنس چیست؟

گوکل ادسنس به ازای هر کلیک بر روی تبلیغی که در سایت نمایش داده شده است، پرداخت به شما را انجام می دهد. برای این که شما قادر به دریافت این هزینه باشید، نیاز به داشتن حساب وسترن یونیون دارید. شما می توانید از طریق شرکت ایرانیکارت، در حوزه انواع خدمات ارزی در حال فعالیت است، پرداخت خود را دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

خرید حواله وسترن یونیون از ایرانیکارت

خرید وسترن یونیون

همراهان عزیز برای تبلیغات آنلاین روش‌های مختلفی وجود دارد که بهتر است برای کسب بهترین نتیجه از این سرمایه گذاری، انجام این کار را به متخصصانش بسپارید. گروه افراک ارائه دهنده خدمات تبلیغات گوگل ادز در تلاش است که هم شما در زمینه کسب درآمد از سایت با قرار دادن تبلیغات راهنمایی کند و هم موجب افزایش فروش شما با قرار دادن تبلیغ شبکه های مختلف شود. پس اگر سوالی دارید، از طریق شماره های موجود در سایت با در ارتباط باشید.

چگونه از سایت درآمد داشته باشیم؟
امروزه با توجه به گستردگی اینترنت و رشد انواع کسب و کارها در فضای مجازی، بعید نیست که...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید