مهمترین مزایای تبلیغات به گوگل کدام اند؟

مهمترین مزایای تبلیغات به گوگل کدام اند؟

برای وبسایت های جدید، مشاهده ترافیک ارگانیک قابل توجه، چندین ماه طول می کشد. علت آن رقابت شدید میان وبسایت های مشابه و زمان زیاد برای افزایش رنک وبسایت در گوگل است. یکی از راه های افزایش ترافیک سایت ، تبلیغ در گوگل است. در این مطلب مزایای تبلیغات به گوگل با استفاده از پلتفرم گوگل ادوردز را باهم بررسی خواهیم کرد. با افراک همراه باشید.

مزایای تبلیغات به گوگل با استفاده از گوگل ادوردز(گوگل ادز)

 گوگل ادوردز(google adwords) یکی از مشهورترین و کارآمدترین پلتفرم های تبلیغاتی در اینترنت است که توسط گوگل ساخته شده است. تبلیغات به گوگل ادوردز باعث می شود که وبسایت به سرعت در صفحه اول نتایج جست و جوی گوگل(SERP) ظاهر شود. تبلیغات به گوگل مزایای فراوانی برای برند شما دارد که در ادامه باهم بررسی خواهیم کرد:

۱. افزایش آگاهی برند

میزان آگاهی مخاطبان با برند کسب و کار شما مفهومی است که آگاهی از برند یا برند اورنس نام دارد. در صورتی که از آگاهی برند اطلاعی ندارید، شما را به خواندن مقاله آگاهی از برند چیست؟ دعوت می کنیم. با تبلیغ در گوگل، برندها محصولات خود را به کسانی که با آن آشنایی ندارند، معرفی می کنند و در نتیجه باعث افزایش برند اورنس کسب و کار خود می شوند. افزایش آگاهی برند فرصت های خلاقانه زیادی به همراه دارد. شما با استفاده از تصمیمات استراتژیکی که در تبلیغات گوگل می گیرید باعث افزایش اعتبار خود و در نهایت موفقیت در کسب و کارتان می شوید. تبلیغات نمایشی و تبلیغات متنی گوگل در رسیدن به این هدف بسیار کمک کننده است.

۲. دیده شدن در صفحه اول گوگل

برای افزایش ترافیک وبسایت، دیده شدن در صفحه اول نتایج گوگل، بازدهی بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد. از آنجایی که این موضوع، مزیت مهمی برای کسب و کارها ایجاد می کند ، رقابت برای آن به شدت بالا است. کسب رتبه در گوگل نیازمند تلاش و هزینه زیاد و طی شدن فرایندی نسبتا طولانی است. با استفاده از تبلیغات به گوگل رسیدن به این هدف بسیار سرعت می گیرد. در واقع از لحظه ای که تبلیغ شما در گوگل ادز تایید شود شانس این را دارید (در صورت بالا بودن امتیاز کیفی تبلیغ) در صفحه اول گوگل دیده شوید.

خرید اکانت گوگل ادز

شروع کنید

۳. رنک بالاتر نسبت به تبلیغ رقبا

با سفارش تبلیغ در گوگل این امکان برای شما فراهم می­شود که رنک بالاتری نسبت به رقبای خود داشته باشید که این موضوع یکی از مهم­ترین مزایا به شمار می ­آید. برای بالا بردن رنک سایت فقط کافی است از کمپین تبلیغاتی با کیفیتی استفاده کنید و در انتخاب کلمات کلیدی دقت لازم را به خرج دهید. در نظر داشته باشید که امکان استفاده از تبلیغات گوگل برای تمام رقبا نیز وجود دارد و شما باید با برنامه ­ریزی دقیق از رقبا پیشی بگیرید. اگر رقبای شما در تبلیغات گوگل حضور دارند، حتماً آن­ها را رصد کنید و از اشتباهات آن­ها درس بگیرید.

تبلیغ در گوگل

۴. افزایش نرخ تبدیل

یکی دیگر از مزایای تبلیغ در گوگل این است که می توان تنظیمات را به گونه ای تغییر داد که تا حد زیادی، تبلیغ به خریداران واقعی نمایش داده شود. تنظیماتی مانند، جنسیت، موقعیت جغرافیایی، زبان و غیره باعث می شود مخاطبان را به صورت دقیق تری هدف بگیرید؛ بنابراین نرخ تبدیل بیشتری داشته باشید.

۵. امکان زمان بندی تبلیغات

یکی دیگر از مزایای تبلیغات به گوگل این است که، شما می توانید ساعت و تاریخ انتشار تبلیغ خود را مشخص کنید. راهکار مناسب برای هدف گذاری دقیق تر این است که بعد از ۳ یا ۶ ماه اطلاعات بازدیدهای روزانه و هفتگی را با یکدیگر مقایسه کنید. با انجام این کار زمان هایی که بازدید مناسبی نداشته و هزینه های شما را هدر داده را می شناسید و با استفاده از این اطلاعات می توانید تبلیغات خود را بهینه کنید. برای مثال مشخص کنید که در چه ساعاتی تبلیغ نشان داده نشود و یا بودجه آن روز یا آن ساعت را کاهش دهید.

بهبود سئو

بهبود تبلیغات گوگل از طریق سئو

بهبود سئو یک پارامتر با تکنیک های خاص است ، یعنی الگوریتم گوگل را تحت تاثیر قرار می دهد تا وبسایت شخصی شما رتبه خوبی در موتورهای جستجو داشته باشد. این تکنیک ها شامل استفاده از کلمات کلیدی مرتبط و استفاده از توضیحات متا می شوند. این روش در حقیقت افزایش رنک سایت به صورت طبیعی در نتایج جست و جوی گوگل می باشد. هرچه سئو سایت بهینه تر باشد گوگل ادز به ازای هر کلیک بر تبلیغات، هزینه کمتری می گیرد.

مهمترین مزایای تبلیغات به گوگل: سخن پایانی

بهینه سازی سئو سایت و تبلیغات گوگل ادوردز ، به افزایش ترافیک سایت شما از طریق موتور جستجوی گوگل کمک می‌کند. هدف شما از سئو و تبلیغات گوگل، نمایش در صفحه اول گوگل است تا افرادی که کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما را جستجو می‌کنند، از آن بازدید کنند. اگر شما هم در این زمینه تجربه ای دارید با ما و دیگر همراهان به اشتراک بگذارید. تیم افراک به عنوان مجری تخصصی تبلیغات در گوگل، پاسخگوی سوالات شما در این زمینه است.

مهمترین مزایای تبلیغات به گوگل کدام اند؟
برای وبسایت های جدید، مشاهده ترافیک ارگانیک قابل توجه، چندین ماه طول می کشد. علت آن رقابت شدید...
5 از 10 رای ثبت شده

نظر شما

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
جدیدترین مفیدترین
    • سلام برای مشاوره های بیشتر با مجموعه تماس بگیرید.

      آیا مفید بود؟
    • سلام واسه پرداخت هزینه تبلیغات در گوگل ار تمام ارزهای مورد تایید گوگل می توان استفاده کرد. اما با توجه به نوسانات بازار ارز پیشنهاد افراک به شما این است که از لیر ترکیه یا درهم استفاده کنید.

      آیا مفید بود؟