کتابچه معرفی لندینگ‌پیج مناسب برای‌ هر‌ کمپین
دانلود

آموزش حذف تبلیغات در گوگل کروم

آموزش حذف تبلیغات در گوگل کروم

ما در عصر دیجیتال مارکتینگ زندگی میکنیم. عصری که تبلیغات آنلاین و تبلیغات کلیکی حرف اول را میزنند. بسیاری از خرید ها و آشنایی ما با محصولات از طریق تبلیغات دیجیتالی انجام میشود. اگر کمی توجه کنید متوجه میشوید که این نوع تبلیغات را همه جا میبینیم؛ تبلیغ در گوگل, تبلیغات اینستاگرامی, تبلیغ در لینکدین, توییتر, فیسبوک، تبلیغ در یوتیوب و دیگر تبلیغات در شبکه های مجازی که روزانه با آنها برخورد میکنیم. اما گاهی بعضی از افراد به دنبال حذف تبلیغات اینترنیتی مخصوصا در گوگل کروم و دیگر شبکه های آنلاین هستند. در این مطلب به شما چگونگی حذف تبلیغات در گوگل کروم را آموزش داده ایم.

روش حذف تبلیغات در گوگل کروم

شما هم یکی از 310 میلیون کاربری هستید که از گوگل کروم به عنوان جستجو گر استفاده میکند. آژانس های بسیاری برای رشد کسب وکار های مختلف از تبلیغ در گوگل استفاده میکنند.
همه ما زمانی که در حال استفاده از گوگل کروم هستیم شاهد تبلیغات بنری, ویدئو هایی که به صورت آتوماتیک پلی میشوند, پاپ آپ ها و پاپ آندر ها هستیم.

43 درصد از کاربران در سال گذشته از طریق تبلیغات خریداری کرده اند. 80 درصد از آمریکایی ها خرید خود را از طریق تبلیغات آنلاین انجام میدهند. درنتیجه خدمات و محصولات خوبی به شما پیشنهاد میشود.

اما اگر قصد حذف تبلیغات در گوگل کروم را دارید به ترتیب مراحل زیر را طی کنید:

روش حذف تبلیغات در گوگل کروم

  •  جستجوگر کروم خود را باز کنید. دکمه سه نقطه در سمت راست, بالای صفحه را کلیک کنید.
  •  گزینه “Settings” را در لیستی که باز میشود, پیداکنید و انتخاب کنید.
  •  صفحه را پایین بکشید و گزینه “Advanced” را انتخاب کنید.
  • گزینه “Content” را کلیک کنید و “pop-ups” را انتخاب کنید.
  • برای حذف هم میتوانید این مورد را به صورت “Blocked” در بیاورید و هم میتوانید URL اضافه کنید.حذف تبلیغات در گوگل کروم

حذف تبلیغات در گوگل کروم با استفاده از نرم افزار Ad Blocking

فراموش نکنید که نمیتوانید به این راحتی راهی برای حذف تبلیغات اینترنتی پیدا کنید. اگر راه قبلی را امتحان کردید و راضی نشده اید, میتوانید از نرم افزار Ad Blocker برای حذف بسیاری از تبلیغات گوگلی استفاده کنید.
کافیست این نرم افزار را نصب کنید. دیگر نیازی به روش قبلی برای ندیدن تبلیغات گوگلی ندارید.
این نرم افزار با استفاده از اکستنشن های مختلف که مناسب برای جستجوگرهای متفاوت است, میتواند تبلیغات را متوقف کند.

هیچ گاه به صورت صد در صدی نمیتوانید موفق به حذف تبلیغات در گوگل کروم و دیگر جستجوگر ها را شوید. اما با روش هایی که گفته شد میتوانید تعداد زیادی از آنها را از جلوی چشمتان حذف کنید. افراد بسیاری به دنبال حذف تبلیغات آنلاین هستند؛ مانند حذف تبلیغات یوتیوب, تبلیغات اینستاگرام و دیگرتبلیغات کلیکی. آیا شما هم قصد حذف تبلیغات گوگلی را دارید؟ سوالات و نظرات خود را در انتهای این پست بنویسید.

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید