برای مشاهده گزارش افراک ۱۴۰۱ کلیک کنید.
مشاهده

کسب درآمد دلاری از یوتیوب با خاطره نویسی!

کسب درآمد دلاری از یوتیوب با خاطره نویسی!

در دنیای دیجیتال امروز خاطرات هم به سبک متفاوتی حفظ و نگهداری می شوند. به اشتراک گذاری زندگی روزمره در یوتیوب یا خاطره نویسی تصویری یکی از بهترین این روش هاست. شما با این روش علاوه بر ثبت خاطرات خود می توانید درآمد دلاری از یوتیوب هم داشته باشید! قبلا مراحل کسب درآمد از یوتیوب و قوانین موجود برای یوتیوبرها را آموزش داده ایم ولی اگر هنوز در پیدا کردن یک ایده جذاب برای ساخت کانال یوتیوب خود مردد هستید، خواندن این مقاله را از دست ندهید.

ایده کسب درامد از یوتیوب

اینکه برای دیده شدن در یوتیوب باید ایده جدیدی داشته باشید حرفی درست و منطقی است. ولی اگر به یوتیوبرهای معروف هر حوزه نگاه کنید قطعا می توانید شباهت هایی در بین محتوای آنها بیابید. با دیدن افراد موفق در این حوزه، به طور مشخص افرادی که در زمینه تولید ویدئوهای روزمره از زندگی خود در یوتیوب به شهرت رسیده اند می توانید آیتم های جذاب محتوای آنها را پیدا کنید. این افراد هر کدام بخشی از اتفاقات زندگی خود را با دیگران به اشتراک می گذارند و هر روزه افراد بیشتری را به سمت روزمره های زندگی خود جذب می کنند. دنبال کنندگانی که در نهایت برای آنها منجر به کسب درآمد از یوتیوب می شوند. در ادامه به معرفی چند کانال موفق در این زمینه می پردازیم.

تبلیغ در یوتیوب

یوتیوبرهای موفق در به اشتراک گذاری اتفاقات روزمره

دختر 21 ساله ای به اسم Sienna Santer که دانشجوی دانشگاه هاروارد است. با نزدیک به 410 هزار دنبال کننده در یوتیوب توانسته است به محبوبیت خوبی برسد. ویدئوهای سیینا بیشتر درباره زندگی روزمره اش به عنوان یک دانشجو و سفرهایش است. با دیدن چند ویدئو از این یوتیوبر می توانید علت بازدیدهای بالای یک میلیون هر ویدئواش را متوجه شوید.

کسب درآمد از یوتیوب

کانال زندگی من در ژاپن که توسط امید یوتیوبر ایرانی ساخته شده است یکی از موفق ترین کانال های به اشتراک گذاری زندگی روزمره است. امید با داشتن 18K دنبال کننده به بازدید کلی بیش از 4 میلیون در یوتیوب رسیده است. ویدئوهای ساده و جالبی که امید از زندگی هر روزه اش در ژاپن به اشتراک می گذارد برای افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارد بسیار راهگشاست. اما اکثر دنبال کنندگان این کانال فقط برای احساس نزدیکی و آشنا شدن با فرهنگ این کشور از نگاه یک ایرانی ویدئوهای او را دنبال می کنند. این مورد نیز میتواند برای شما یکی از ایده های کسب درامد از یوتیوب باشد.

ختن دختر 26 ساله ایرانی که اکنون ساکن ترکیه است یکی دیگر از یوتیوبرهایی است که با انتشار ویدئوهایی از زندگی خود و اتفاقات اطرافش به درآمد از یوتیوب دست یافته است. او بیشتر با ویدئوهایی که سبک غیر جدی و سرگرمی دارند کارش را شروع کرد و اکنون کانال Khotan با بیش از 36K فالوور به بازدید متوسط 100K در هر ویدئو رسیده است.

افزایش درآمد ویدیوهای یوتیوب با youtube shorts !

ویژگی مشترک یوتیوبرها با سبک روزمره

تمام یوتیوبرهایی که زندگی هر روز خود را در یوتیوب به اشتراک می گذارند با وجود تفاوت ها در سبک زندگی شباهت های فراوانی به همدیگر دارند. با رصد کردن این شباهت ها و ایده گرفتن از روشی که قبلا امتحان خود را پس داده است می توانید کانال خود و محتوای یوتیوب خود را همانند حرفه ای ها به روز کنید.

نقد کردن درآمد یوتیوب

اطلاعات بیشتر
  • اشتراک گذاری احساسات در حین تجربه های روزمره
  • ایجاد یک رابطه صمیمی و دو طرفه با دنبال کنندگان
  • پرداختن به مسائل ترند روز در حین ویدئوهای ساده
  • زبان ساده و صمیمی برای بیان اتفاقات روزمره
  • استفاده از شوخی ها، موزیک ها و یا اتفاقات سیاسی اجتماعی روز در اواسط ویدئوها
  • استفاده همزمان از دیگر شبکه های اجتماعی برای پروموت کردن کانال خود
  • دسته بندی مشخص و جداسازی موضوعات روزمره
  • اضافه کردن افراد دیگر مثل دوست و یا اعضای خانواده در ویدئوها برای اظهار نظر
  • ویدئوهایی با آموزش های ساده از قبیل غذا پختن و یا بازی کردن

یوتیوبر مورد علاقه شما کیست؟ با مشاهده ویدئوهای وی به چه ایده هایی برای تولید محتوا در یوتیوب می رسید؟ نظر خود را برای ما بنویسید.

کسب درآمد دلاری از یوتیوب با خاطره نویسی!
در دنیای دیجیتال امروز خاطرات هم به سبک متفاوتی حفظ و نگهداری می شوند. به اشتراک گذاری زندگی...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید