کتابچه راهنمای طراحی کاور ویدیوهای یوتیوب
دانلود

استراتژی هزینه مزایده در تبلیغات گوگل چه تغییراتی خواهند کرد؟

استراتژی هزینه مزایده در تبلیغات گوگل چه تغییراتی خواهند کرد؟

گوگل ادز قصد دارد در استراتژی تعیین هزینه مزایده تبلیغات در گوگل (هزینه ای که برای هر کلیک در مزایده تبلیغات در گوگل پرداخته می شود) دو تغییر اساسی اعمال کند. هدف از اینکار هم ساده تر کردن فرایند تبلیغات در گوگل برای مخاطبان است.

استراتژی های تعیین هزینه مزایده به بازاریابان کمک می کند که هزینه مزایده و قمیت کلیک ها را در کمپین های مختلف و به صورت همزمان تنظیم کنند. این استراتژی های خودکار و اتوماتیک هستند و بر اساس اهداف کمپین مشخص می شوند.

بیشتر بخوانید: تغییرات استراتژی قیمت گذاری تبلیغ در گوگل در سال جدید

Enhanced CPC

گوگل ادز (گوگل ادوردز) قرار است قابلیت انتخاب استراتژی Enhanced CPC را غیر فعال کند. أواخر ماه میلادی جاری، Enhanced CPC به individual Enhanced CPC campaigns تغییر خواهد کرد.

گوگل می گوید که individual Enhanced CPC campaigns همان امکانات و مزیت های Enhanced CPC را در اختیار کاربران قرار می دهد. کمپین های مجزا هم بسیار قابل استفاده هستند و کاربرد زیادی برای تبلیغات در گوگل دارند.

تبلیغات در گوگل: تنظیمات مخارج هدف

تنظیمات مخارج هدف دیگر در مورد maximize clicks کارایی ندارد. در ادامه، میانگین بودجه روزانه راهی است که هزینه های هر کمپین را  بااستفاده از Maximize clicks portfolio مشخص می کند.

تبلیغات در گوگل

بر أساس بازخوردی که از کاربران گرفته شده، تنظیمات مربوط به مخارج هدف برای کاربران بسیار مبهم بوده است. در حالیکه بودجه میانگین روزانه برای کاربران مفیدار و کار با آن راحت تر بوده است. در ادامه این تغییرات، اواخر سال میلادی جاری تنظیمات مربوط به مخارج هدف از تبلیغات در گوگل حذف خواهند شد. در عوض، میانگین بودجه روزانه برای مدیریت هزینه های تبلیغات در گوگل، به اکانت های گوگل ادز اضافه خواهد شد.

تبلیغات در گوگلاگر قصد راه اندازی کمپین های هدفمند تبلیغات در یوتیوب و گوگل را دارید و تا به حال با گوگل ادز (گوگل ادوردز) کار نکرده اید، می توانید از مشاوره های رایگان افراک در این زمینه استفاده کنید. افراک با بیش از هزاران اکانت فعال گوگل ادز و نرخ کلیک میلیونی، یکی از باسابقه ترین آژانس های تبلیغات در گوگل به شمار می رود که از پاینن ترین تعرفه های تبلیغ در بازار هم برخوردار است. اکانت های ارائه شده توسط ما اختصاصی هستند و دسترسی آنها بنا به درخواست شما استاندارد یا ادمین خواهند بود. برای شروع کار تبلیغ در گوگل و ارتباط با ما کافی است در سایت درخواست مشاوره بدهید یا با این شماره تماس بگیرید: ۰۲۱۲۸۴۲۶۲

استراتژی هزینه مزایده در تبلیغات گوگل چه تغییراتی خواهند کرد؟
گوگل ادز قصد دارد در استراتژی تعیین هزینه مزایده تبلیغات در گوگل (هزینه ای که برای هر کلیک...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید