تبلیغ در گوگل ادوردز و انواع آن

تبلیغ در گوگل ادوردز و انواع آن

اولین جایی که شما برای خرید چک می کنید، کجاست؟ تا چند سال پیش شاید بیشترین جوابی که بسیاری از افراد می دادند این بود : “نزدیک ترین مغازه محلی!” اما اخیرا اگر این سوال را بپرسیم، جوابمان گوگل خواهد بود. گوگل تنها برای پیدا کردن جواب سوالاتی مانند این که هزارپا چند پا دارد،  در دوران بارداری چه میوه ای باید خورد و … نیست. گوگل یکی از بهترین مکان ها برای برقراری ارتباط بین مشتری و فروشگاه های مختلف از طریق تبلیغات اینترنتی است. بهترین قسمت استفاده از گوگل برای خرید این است که شما می توانید متناسب با زبان، موقعیت جغرافیایی، برند مورد نظر و … کالای مورد نظر خود را گوگل پیدا کنید. اگر شما هم می خواهید خدمات و محصولات خود را به عنوان برترین ها در گوگل ارائه دهید بهتر است که از تبلیغ در گوگل ادوردز استفاده کنید. تبلیغ در گوگل ادوردز انواع مختلفی دارد. اما شما می دانید که این کار را چگونه باید انجام دهید؟

چرا باید از تبلیغات در گوگل ادوردز استفاده کنیم؟

تبلیغات گوگل که تحت عنوان تبلیغ در گوگل ادوردز نیز شناخته می شود به عنوان یکی از بزرگترین شبکه های تبلیغاتی برای صاحبان کسب و کار شناخته می شود تا کالاهای خود را به دیگران معرفی کرده و افزایش فروش داشته باشند.

هدف استفاده از این تبلیغات این است که بهترین پیشنهادات در حوزه مد نظر کاربران در اختیارشان قرار گیرد. با استفاده از این ابزار شما می توانید تبلیغ مورد نظر خود را براساس کلمه کلیدی در جایگاه مناسب موتور جستجوی مورد نظر قرار دهید. علاوه بر این شما می توانید تبلیغ خود را در گوگل شاپینگ قرار دهید تا به راحتی تصاویر مختلف از محصول را در این بخش از گوگل قرار دهید.

انواع تبلیغ در گوگل ادوردز

تبلیغ در گوگل ادوردز چگونه انجام می شود؟

به دلیل این که بسیاری از افراد هنگام خرید اولین جایی که برای جدید ترین کالاها جستجو می کنند، گوگل است، منطقی به نظر می رسد که افراد محصولات خود را از این طریق به دیگران معرفی کنند. ولی سوالی که به وجود می آید این است که چگونه در مقابل سایر رقبا بتوانید تبلیغ خود را ارتقا دهید؟

یکی از فاکتورهایی که در این زمینه باید مد نظر داشته باشید، انتخاب کلمه کلیدی است. این انتخاب نه تنها در پرداخت هزینه شما برای تبلیغ در گوگل ادوردز موثر است بلکه جایگاه شما را در میان رقبا معین می کند. به عنوان مثال تصور کنید که شما به دنبال یک عکاس برای مجلس عروسی خود می گردید. با توجه به پیشنهادات مختلفی که گوگل در اختیار شما قرار می دهد، چگونه می توان بهترین را انتخاب کرد؟

هنگام ایجاد تبلیغ در گوگل ادوردز پارامتر Quality Score می تواند در موفقیت آمیز بودن تبلیغ شما تاثیر مستقیمی داشته باشد. پس اگر این پارامتر را به درستی انتخاب کنید می توانید در میان رقبای خود برتری داشته باشید. البته فاکتور دیگری که در این زمینه تاثیر گذار است، هزینه ای است که به ازای هر کلیک پرداخت می کنید. انتخاب این هزینه می تواند بسته به نوع کسب و کار شما و میزان رقابت متفاوت باشد.

تبلیغ در گوگل ادوردز

انواع تبلیغ در گوگل ادوردز :

تمام انواع تبلیغاتی که در گوگل انجام می شوند، شبیه به هم نیستند. برخی از آن ها برای معرفی برخی از محصولات مناسب هستند. برای این که متوجه شوید کدام یک برای شما بهتر است، می توانید با روش های آزمون و خطا تست انجام دهید. اما ما به شما توصیه می کنیم برای جلوگیری از هدر رفت زمان و سرمایه، این کار را به متخصصان ما بسپارید.

تبلیغ در گوگل

تبلیغات جستجویی 

این نوع تبلیغ یکی از اولین انواع تبلیغات در گوگل است که به صورت متنی ایجاد شده و مسلما برای تمام انواع محصولات مناسب نمی باشد. این تبلیغ در صفحه اول گوگل قرار داده می شود.

تبلیغات هوشمند 

این نوع تبلیغات نوع ویژه ای از تبلیغات است که برای اهداف تجاری شما بهینه سازی شده است. شما به راحتی می توانید اثر این تبلیغ را در میزان بازدید سایت، تماس های تلفنی، افزایش فروش و هر هدف دیگری که دارید مشاهده نمایید.

تبلیغات ویدئویی 

با توجه به این که چیزی بیش از 500 میلیون ساعت ویدئو در یوتیوب دیده می شود، الان بهترین زمان برای تبلیغات ویدئویی در گوگل است. با استفاده از یوتیوب و تبلیغات گوگل شما می توانید محوصلات مورد نظر خود را به دست کاربران هدف خود برسانید.

تبلیغات نمایشی 

اگر شما صاحب سایتی هستید که برای آن تولید محتوا انجام می دهید، استفاده از این نوع تبلیغ در گوگل ادوردز می تواند برای شما مناسب باشد. تبلیغ شما تحت عنوان یک بنر نمایش داده می شود و تجربه کاربری خوبی برای مخاطبان شما فراهم می کند.

همراهان عزیز همان طور که گفته شد انجام تبلیغ در گوگل ادوردز نیاز به آشنایی با تکنیک های خاص دارد تا بتوانید از هزینه ای که برای انجام این کار در نظر گرفته اید بهترین نتیجه را بگیرید. گروه افراک می توانند در زمینه تبلیغات گوگل راهنمای شما باشد. با ما در ارتباط باشید.

تبلیغ در گوگل ادوردز و انواع آن
اولین جایی که شما برای خرید چک می کنید، کجاست؟ تا چند سال پیش شاید بیشترین جوابی که...
5 از 1 رای ثبت شده

نظر شما

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
جدیدترین مفیدترین
  1. احتراما به استحضار می رساند اینجانب در حدود هفت ماه پیش به علت اینکه گوشی من رو دزدیدند و من بعد از بیست روز توانستم گوشی بخرم و در گوشی جدید نتوانستم وارد شوم و هر چه دنبال علت اینکه چگونه میتوانم بروز رسانی کنم و نقض شده ها را برطرف کنم نتوانستم واکنون در حدود شش ماه و نیم بنده هنوز نتوانستم بازیابی کنم خواهشمندم اقدام کنید چون تمام عکسها و مخاطبین من در این ایمیل ذخیره شده و من به هیچکس دسترسی ندارم و از عوامل سیستم ایمنی خواهشمندم بروز رسانی کنید و حساب من را باز گردانید و در خصوص انتخاب زبان و تعیین کشور در منطقه و نکات مهم الخصوص در آگهی های تبلیغاتی بنده را راهنمایی کنید چون من اصلا نمیتوانم تصمیم گیری کنم به این دلیل که بیشتر از این حسابم باعث نقض نشوند واز شما تقاضای کمک برای پاکسازی اکانت های اضافی و فایلهای اضافی را دارم
    با تشکر فراوان

    آیا مفید بود؟