رقابت تبلیغات‌ در گوگل : تبلیغات در گوگل خود را از رقبا، متمایر کنید

رقابت تبلیغات‌ در گوگل : تبلیغات در گوگل خود را از رقبا، متمایر کنید

کافی است نگاهی به تبلیغات گوگلی کسب و کارهای مشابه خود بیندازید تا ایده های زیادی در مورد نحوه ی معرفی کسب و کار خود به مشتریان احتمالی خود به دست بیاورید. بهتر است که خودتان را جای مشتری بگذارید و ببینید که دوست دارید با جست و جوی عباراتی که در ذهن دارید، به چه پیشنهاداتی برسید. این راه ساده، در واقع بهترین روش برای دستیابی به بهترین پیام و استراتژی تبلیغات در گوگل برای کسب وکار شماست که موفقیت شما را در تبلیغات گوگلی شما تضمین می کند. لازم نیست تبلیغات در گوگل کسب وکارهای دیگر را کپی کنید و دقیقا از رقبای خود تقلید کنید. کسب و کار شما خیلی خاص است و این متمایز بودن را باید در پیام ها و متن تبلیغات در گوگل خود هم نشان دهید. با مطلب رقابت تبلیغات‌ در گوگل افراک همراه باشید.

بهترین تاکتیک این است که تبلیغ در گوگل خود را با پیام خاص و محتوای متمایزی که پیشنهادات ارزشمند و ویژه مجموعه شما را در بردارند، متمایز کنید: این مورد می تواند پیشنهاد ویژه ای باشد که برای مشتریان خود دارید و اینکه چطور کسب و کار خود را اداره می کنید نقطه تمایز شما از رقبا ممکن است این موارد باشد.

تبلیغات در گوگل

چه ارزش افزوده ای به مشتریان خود پیشنهاد می دهید؟ ارسال رایگان؟ مشاوره تخصصی؟ محصول ویژه یا تکنولوژی نوین؟ سابقه ی طولانی و تجربه ی زیاد در کسب و کار خود؟ اگر کمپین تبلیغات در گوگل خود را با هدف ارائه پیشنهادات ویژه ای راه اندازی می کنید، آن پیشنهاد ویژه را در متن تبلیغ در گوگل خود به کار ببرید. ممکن است بخواهید به مشتریان احتمالی خود بگویید که در صورت استفاده از محصولات یا خدمات شما از پنجاه درصد تخفیف ویژه مجموعه شما برخوردار خواهند شد. شاید هم فروش فصلی خود را آغاز کرده اید و برای معرفی آن به مشتریان خود تصمیم گرفته اید از گزینه تبلیغات در گوگل استفاده کنید.

تبلیغ در گوگلاگر می خواهید کمپین های هدفمند تبلیغات در یوتیوب و گوگل راه اندازی کنید و کار با گوگل ادوردز را نمی دانید، می توانید روی کمک افراک حساب باز کنید. کافی است در سایت ما درخواست مشاوره بدهید یا با شماره زیر تماس بگیرید:

  • بعد از ثبت نام در سایت و انتخاب یکی از پلن های تبلیغات درگوگل، کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و کار ساخت اکانت گوگل ادز شما و راه اندازی تبلیغات در گوگل، در کمتر از دو ساعت کاری انجام می شود.

مشتریان خود را از طریق تبلیغات در گوگل ترغیب کنید:

وقتی دارید تبلیغات در گوگل خود را طراحی می کنید، باید از گزینه فراخوان عمل استفاده کنید. فراخوان عمل می تواند عبارتی باشد که مشتریان احتمالی شما را یک قدم به خرید از شما نزدیک تر کند. یک پیام ساده و ترغیب کننده، که بر پایه یک فعل عملی بنا شده باشد، می توانید که مشتریان احتمالی خود را به سمت مرحله ای که بعد از دیدن تبلیغ در گوگل شما در ذهن دارید که آنها طی کنند،‌هدایت کنید. برای مثال می توانید از عبارت های زیر استفاده کنید:

  • همین حالا خرید خود را انجام دهید!
  • سفارش خود را ثبت کنید!
  • رزرو کنید!
  • همین امروز خرید کنید!
  • اطلاعات بیشتر …
  • همین حالا با ما تماس بگیرید
  • ثبت نام کنید

دقت داشته باشید که چطور این عبارات، مرحله بعدی در نظر گرفته شده برای مشتری را به خوبی مشخص می کنند و آنها را به برداشتن یک قدم به سمت شما ترغیب می کند.

بیشتر بخوانید: راه اندازی یک کمپین موفق با هدف جذب سرنخ

حتماً بخوانید: تبلیغ در گوگل و بازاریابی B2B

نتیجه اینکه

چنانچه برای پیشنهاد ویژه ای که ارائه می دهید، زمان مشخصی در نظر دارید بهتر است با عبارات ترغیب کننده، ضرورت این پیشنهاد را به مخاطبان خود نشان دهید. اگر محصولات یا خدمات شما مربوط ب فصل یا مراسم خاص در زمان های مشخصی از سال می شود، می توانید این نکته ها را در تبلیغات در گوگل خود بیاورید و مشتری را ترغیب به کلیک و بازدید از وب سایت و درنهایت انجام خرید کنید.

امتیازی ثبت نشده است

نظر شما

ایده های عالی خود را وارد کنید